حتما بخوانید

تقویم سال ۹۴ آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو منتشر شد

سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری و نحوه ثبت نام ۱۰ دوره آزمون های زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو در سال ۱۳۹۴ را منتشر کرد.

به منظور ایجاد زمینه و توسعه زبان‌آموزی در کشور و فراهم  آوردن امکانات سنجش توانایی دانش زبانی دانش‌آموزان، دانشجویان و دانش‌آموختگان، آزمون‌ زبان انگلیسی در ۱۰ دوره در سال ۱۳۹۴ برگزار می شود.

ردیف دوره زمان برگزاری محل آزمون تاریخ برگزاری
۱ ۹۷ اردیبهشت تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه، یزد و کیش ۲۴ اردیبهشت ۹۴
۲ ۹۸ تیر منحصراً در تهران ۲۴ تیر ۹۴
۳ ۹۹ مرداد تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه و یزد ۲۹ مرداد ۹۴
۴ ۱۰۰ شهریور منحصراً در تهران ۲۶ شهریور ۹۴
۵ ۱۰۱ مهر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه، یزد و کیش ۲۳ مهر ۹۴
۶ ۱۰۲ آبان منحصراً در تهران ۲۱ آبان ۹۴
۷ ۱۰۳ آذر تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه، یزد و کیش ۲۶ آذر ۹۴
۸ ۱۰۴ دی منحصراً در تهران ۲۴ دی ۹۴
۹ ۱۰۵ بهمن تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه و یزد ۲۹ بهمن ۹۴
۱۰ ۱۰۶ اسفند منحصراً در تهران ۲۰ اسفند ۹۴

آزمون دوره‌های ۹۷، ۹۹، ۱۰۱، ۱۰۳ و ۱۰۵ علاوه بر شهر تهران در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل،کرمانشاه و یزد نیز برگزار می‌ شود.  آزمون دوره‌های ۹۷، ۱۰۱ و ۱۰۳ علاوه بر شهرهای بند ۱ (تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل،کرمانشاه و یزد) در جزیره کیش نیز برگزار خواهد شد.

آزمون دوره‌های ۹۸، ۱۰۰، ۱۰۲،  ۱۰۴و ۱۰۶ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون منحصراً به صورت اینترنتی خواهد بود.

ثبت ‌نام برای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۳ بر روی سایت سازمان سنجش فعال است و مهلت ثبت نام برای هر یک از دوره‌های آزمون، حداکثر تا ۱۷ روز قبل از زمان برگزاری آزمون هریک از دوره‌ها است.  کلیه داوطلبان علاقه‌مند در کلیه سطوح مختلف آموزشی حق ثبت‌نام و شرکت در این آزمون را دارند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به  نشانی: www.sanjesh.org اطلاعیه این سازمان درباره شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام اینترنتی در آزمون های زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A۲۰۱۵-۲۰۱۶) را مطالعه کرده و سپس نسبت به ثبت نام در هر یک از آزمونهای مذکور اقدام کنند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام باید هزینه ثبت‌نام  به مبلغ ۴۴۰.۰۰۰ (چهارصد و هزار) ریال را از طریق اینترنت و کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم کارت فعال شده باشد را پرداخت کنند. لذا داوطلبان متقاضی ثبت‌نام تا ۷۲ ساعت پس از رزرو آزمون دوره یا دوره‌‌های مورد نظر فرصت دارند که هزینه ثبت‌نام را بپردازند. در صورت عدم اقدام به موقع پس از این فرصت آزمون رزرو شده به صورت خودکار حذف می‌شود و داوطلب متقاضی هیچگونه حقی درخصوص آن نخواهد داشت.

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تصویر ثابت

ترم تابستان کلاس 12 جلسه ای (لغت + گرامر + درک مطلب) آمادگی زبان عمومی کنکور دکتری 99
دانلود